Zakázkové šití

Bohemia Bespoke se zaměřuje především na zakázkové šití pro firemní i privátní klientelu. Pod vedením kvalifikovaných a zkušených krejčích a mistrů výroby zvládnou naši hendikepovaní zaměstnanci zhotovit nejen firemní oděvy na míru, ale také ušijí pracovní, volnočasové, sportovní či funkční oblečení. Všechno, co ušijeme, opatříme vaším firemním logem. Na všech detailech spolupracuje s klienty nejen firemní krejčí, ale zároveň také módní stylista, který vám odborně poradí s grafickým zpracováním, výběrem padnoucího střihu a volbou látek.

Katalog bespoke E

Firemní oblečení

Kolekce pro vás můžeme vybavit řadou užitečných a praktických detailů dle vašich přání. Dobře padnoucí oděv zajistí optimální komfort při práci. Trička, košile, polokošile či firemní sukně, kalhoty a kostýmky pro vaše zaměstnance ve službách a výrobních halách.

Volnočasové oblečení

Trochu módní, trochu sportovní, ale hlavně pohodlné. Je toto váš šálek
kávy? Pojďme ho vymyslet společně. Trička, polokošile, mikiny, kraťasy, sukně,
tepláky, reklamní kousky a další sortiment.

Sportovní oblečení

Vysoce funkční oblečení vhodné na každou sportovní událost, ať už se jedná o sportovní den u vás ve firmě, kolekci dresů pro basketbalový tým nebo jen chcete potěšit své sportovní fanoušky. Dresy, legíny, funkční prádlo, bundy
a mnoho dalšího.

Smart a business casual

Pod vedením našich firemních krejčí dokážeme ušít na míru veškeré reprezentativní kousky pro vaše obchodní oddělení nebo management. Košile, chino kalhoty, saka, obleky, dámské kostýmky a mnoho dalšího.

Máte zájem o balíček?

Zabalíme vaše produkty do fólie. Využíváme například tepelně smrštitelnou fólii, která je vhodná pro výrobky z různých odvětví (potravinářství, papírenství, polygrafie a další).

A-ASKA group s.r.o.

Dukelská třída 1563/57e
614 00 Brno

Email

info@aaska.cz

Ochrana osobních údajů

Máte zájem o naše služby? Ozvěte se nám

    Vyberte oddělení: