Polygrafie

Aaska Polygraphy představuje nejstarší ze tří divizí společnosti Aaska Group. Nejstarší, a tedy i nejzkušenější, naše polygrafická výroba plní klientská přání již více než 20 let. Svěřte celý vývoj krabičky do našich rukou. Postaráme se vám o grafické práce, pomůžeme s výběrem materiálu i volbou vhodného tvarového výseku. Spolehnout se na nás můžete i v oblasti skládání, lepení či kompletování. Spoustu zkušeností máme také se specifickými druhy ražby. Výsledkem pak může být zlatavý nápis na vaší dárkové kartičce, nebo plastický motiv tzv. slepotisk na vašem přání. Případně nabízíme i kombinaci těchto dvou způsobů ražby odborně nazývanou reliéfní termoražba.

Katalog polygrafie E

Výroba krabiček

Naší hlavní specializací je výroba obalových materiálů. Připravíme pro vás reklamní slohy, stojánky, pohlednice, samolepky, obaly, dárkové krabičky, rozetky a spoustu dalších na míru šitých, produktů.

Laminování

Možnost laminování jednostranně či oboustranně, na lesklou, matnou nebo strukturovanou fólii. Laminování až do formátu B1, atypických formátů či složitějších materiálů.

Tvarový výsek

Technologie ořezu papíru všech gramáží, různých materiálů a formátu až B1 za pomoci výsekového nástroje. Možnost využít výseků standardizovaných rozměrů a tvarů nebo připravit výsekové raznice na míru.

Termoražba

Ražba (pomocí štočku) za vysoké teploty, tlaku a s použitím barevné
kovové folie. Folie ve zlatých a stříbrných odstínech, barevné nebo holografické. Výsledný efekt je mnohem výraznější než tisk zlatou či
stříbrnou barvou.

Slepotisk

Druh ražby, při které je motiv vytlačen do kvalitního papíru bez barvy či kovové folie. Výsledkem je pak plastický motiv, který slouží jako ozdobný či ochranný prvek.

Reliéfní termoražba

Kombinace termoražby a slepotisku. Jde o vytlačení grafického motivu pomocí štočku přes kovovou fólii do papíru. Výsledkem je plastický motiv překrytý fólií.

Grafické práce

Grafické návrhy a úpravy nejrůznějších propagačních materiálů (loga, dopisní papíry, obálky, vizitky, inzeráty, plakáty, katalogy, prospekty, aj.). Na základě vaší poptávky dále navrhneme tisk nejvhodnější technologií.

Nenašli jste službu, kterou hledáte?

Zavolejte nám!

A-ASKA grafik s.r.o.

Dukelská třída 1563/57e
614 00 Brno

Email

info@aaska.cz

Máte dotaz? Napište nám!

15 + 2 =