Polygrafie

Vyrobíme vám krabičku na míru. Postaráme se o grafické práce, pomůžeme s výběrem materiálu a  vhodného tvarového výseku. Spolehnout se na nás můžete i se skládáním či lepením.

Katalog polygrafie E

Výroba krabiček

Naší hlavní specializací je výroba obalových materiálů. Připravíme pro vás reklamní stojánky, pohlednice, samolepky, obaly, dárkové krabičky, rozetky a další.

Laminování

Jednostranně či oboustranně, na lesklou, matnou nebo strukturovanou fólii. Laminování až do formátu B1, atypických formátů či složitějších materiálů.

Tvarový výsek

Jde o technologii ořezu papíru všech gramáží, různých materiálů a formátu až B1pomocí výsekového nástroje. Používáme výseky standardizovaných rozměrů a tvarů, případně připravíme výsekové raznice na míru.

Termoražba

Ražba (pomocí štočku) za vysoké teploty, tlaku a s použitím barevné
kovové folie. Folie ve zlatých a stříbrných odstínech, barevné nebo holografické. Výsledek je výraznější než tisk zlatou či
stříbrnou barvou.

Slepotisk

Druh ražby, při které je motiv vytlačen do kvalitního papíru bez barvy či kovové folie. Výsledkem je plastický motiv, který slouží jako ozdobný či ochranný prvek.

Reliéfní termoražba

Kombinace termoražby a slepotisku. Jde o vytlačení grafického motivu pomocí štočku přes kovovou fólii do papíru. Výsledkem je plastický motiv překrytý fólií.

Grafické práce

Grafické návrhy a úpravy propagačních materiálů (loga, dopisní papíry, obálky, vizitky, inzeráty, plakáty, katalogy, prospekty, aj.). Dle vašich potřeb navrhneme tisk nejvhodnější technologií.

A-ASKA group s.r.o.

Dukelská třída 1563/57e
614 00 Brno

Email

info@aaska.cz

Ochrana osobních údajů

Máte zájem o naše služby? Ozvěte se nám

    Vyberte oddělení: