Balíčky

Balíčky, které mají smysl! Potěšte své zaměstnance, partnery či klienty balíčkem, jehož obsah má hlavu a patu. Připravili jsme jich pro vás v různých cenových hladinách hned několik, ať máte z čeho vybírat. Všechny balíčky zkompletují a zabalí naši zaměstnanci v chráněných dílnách, a to dle vašich požadavků. Boxy obsahují předem připravené produkty, ale na základně vašich přání do nich připravíme prakticky cokoli. Ať už si tento obsah zajistíte sami, nebo jej po domluvě s vámi obstaráme my. Vaše pátrání po tom pravém narozeninovém, benefičním, věrnostním či vánočním balíčku právě skončilo, u nás si totiž jistě vyberete. Pokud máte nápad na jakýkoli jiný dárkový box, sem s ním. Společně váš nápad proměníme ve skutečnost.

Katalog balíčkyE

Firemní balíčky

Firemní balíčky pro kolegy a kolegyně pro každou příležitost ve firmě. 
Můžeme pro vás připravit individuální balíčky, které se udělají zaměnstnacům radost.

Sportovní balíčky

Pokud se chystáte s kolegy na vodu, nebo pořádáte firemní turnaj ve
volejbale, tenhle balíček vám nesmí chybět. U všech triček, mikin i tepláků
najdete do detailu promyšlené složení látek, díky kterému tyto kousky skvěle
padnou a jsou velmi příjemné na nošení. Střih a materiál oděvů přizpůsobíme
účelu jejich užití. Můžete si zvolit sportovnější, nebo více volnočasový styl,
který se bude přesně hodit na vámi zvolený druh aktivity. Správnou volbou
balíčku tak podpoříte firemního ducha na sportovním utkání vaší společnosti,
ale i doma na homeofficech.

Kávový balíček

Technologie ořezu papíru všech gramáží, různých materiálů a formátu až B1 za pomoci výsekového nástroje. Možnost využít výseků standardizovaných rozměrů a tvarů nebo připravit výsekové raznice na míru.

Čajový balíček

Vyberte si čajový balíček z našich nabízených možností nebo si poskládejte balíčky dle svých představ. Se čajovým  boxem vykouzlíte  nejeden úsměv na tváři.

wellness balíček

Nechejte se hýčkat luxusními spa a wellness balíčky a dopřejte si zasloužený odpočinek. K výrobě ručníků používáme látku vyšší gramáže, jež z nich vykouzlí nepostradatelného parťáka do wellness světa i pro domácí koupel. Saunovací balíček potěší jak zkušené saunéry, tak i saunové nováčky, kteří jistě ocení několik základních rad a tipů v přiloženém manuálu.

Vinný balíček

Udělejte vaším kolegům a partnerům radost a potěšte je třeba vínem z Moravy, teploučkým županem, zdravými dobrotami, nebo sportovní mikinou s logem vaší společnosti.

Vánoční balíček

Všechny výše uvedené balíčky nabízíme v menších obměnách i ve vánoční verzi. Protože je o Vánocích všechno takové veselejší, barevnější, voňavější, no zkrátka vánočnější, přizpůsobili jsme tomu i naše balíčky, ze kterých na vás
vánoční nálada doslova přeskočí.

Degustační balíček

Připravíme pro vás balíček plný chutí. Můžete pak vyzkoušet a poznat spoustu nových chutí.

Nenašli jste službu, kterou hledáte?

Zavolejte nám!

A-ASKA grafik s.r.o.

Dukelská třída 1563/57e
614 00 Brno

Email

info@aaska.cz

Máte dotaz? Napište nám!

14 + 10 =