food service

Rádi byste naservírovali na stůl dobroty, které odpovídají specifickým stravovacím potřebám vašich zaměstnanců, podporují udržitelný rozvoj nebo jsou v souladu s jinými životními postoji? Žádný problém! Naši nabídku přizpůsobíme jakýkoli stravovacím potřebám i posledním trendům. Vegan, vegetarian, protein+, low sugar, organic/bio, lactose free, gluten free a další možnosti pokrmů dle vašich přání a potřeb. 

Zabýváme se zdravou a chutnou stravou ve firmách všech druhů a velikostí. Klademe velký důraz na čerstvost a kvalitu produktu. Naši hendicapovaní zaměstnanci pracují na tom, aby vše lahodilo nejen vašemu oku ale i chuti. Další z nich se pak starají o to, aby bylo všechno ve správný čas na správném místě. Na vás už je jen potěšit své chuťové pohárky a udělat radost vašim zaměstnancům.

Káva

Ve spolupráci s nejlepšími pražírnami nabízíme exkluzivní kávový servis. Kávu odebíráme od prověřených dodavatelů se zárukou kvality. Zaměřujeme se převážně na prodej kvalitních kávových zrn, avšak v případě potřeby můžeme zajistit též pronájem kávovarů.

Svačinové balíčky

Rádi byste svým zaměstnancům dopřáli benefit v podobě čerstvé svačiny, či voňavé snídaně? V nabídce máme hotové balíčky v různých cenových kategoriích, nebo si z naší nabídky navolte balíček podle vašich představ. Společně jistě sestavíme kombinaci, která vám bude vyhovovat nejvíce.

Teplé i studené pokrmy

Preferujete radši teplou před studenou variantou pokrmů? Žádný problém! Pokud si v naší studené nabídce nevyberete, sestavíme vám i teplou variantu. Taková čerstvá vaječná omeleta s avokádem také rozhodně patří ke zdravé snídani.

aaska catering

Máte zájem o balíček?

Zabalíme vaše produkty do fólie. Využíváme například tepelně smrštitelnou fólii, která je vhodná pro výrobky z různých odvětví (potravinářství, papírenství, polygrafie a další).

A-ASKA group s.r.o.

Dukelská třída 1563/57e
614 00 Brno

Email

info@aaska.cz

Ochrana osobních údajů

Máte zájem o naše služby? Ozvěte se nám

    Vyberte oddělení: